Ogłoszenia - Parafia św. Józefa Obl. NMP w Słupsku

Idź do spisu treści

Menu główne

Ogłoszenia

 
 

XXIX Niedziela Zwykła
19 X 2014r.1. Gościmy dziś w naszej wspólnocie parafialnej kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, którzy modlą się razem z nami, a po Mszy św. przed kościołem zbierać będą ofiary na Seminarium. Dziś o godz. 11.30 Msza św. w intencji dzieci o Bożą opiekę nad nimi, a na zakończenie każde dziecko zostanie indywidualnie pobłogosławione.

Nabożeństwo różańcowe dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o 17.00, a dla wszystkich codziennie o 18.00.

W tym tygodniu:
- w poniedziałek
św. Jana Kantego, kapłana.
- we wtorek
 bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
- w środę
św. Jana Pawła II, papieża. Msza św. o 18.30 za zmarłych: ks. biskupów, kapłanów, siostry zakonne, rodziców, rodzeństwo, zmarłych z naszych rodzin i z parafii. Na zakończenie Mszy św. zostaną podane do ucałowania relikwie św. Jana Pawła II. Po Mszy św. spotkanie dla Lektorów Seniorów.
- w piątek
Msza św. o 18.30 zostanie odprawiona w intencji pracodawców, pracowników i szukających pracy. W tej Mszy św. będzie uczestniczył Pan Tadeusz Cymański, Europoseł Solidarnej Polski, który po Mszy św. poprowadzi w Domu Świętej Rodziny spotkanie o budowaniu jedności w miejscach pracy i naszej Ojczyźnie. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu. Powiedzmy o nim i zachęćmy też swoich bliskich.

Składamy Bóg zapłać:
Redaktorom folderu poświęconego naszej parafii: Pani Jolancie Wiśniewskiej, Lidii Jureń i Annie Mrowiec oraz Panu Czesławowi Cekale
autorowi fotografii, za wielotygodniowy trud przygotowania i redagowania materiałów w nim zamieszczonych;
Zespołowi muzycznemu naszej parafii za piękny śpiew w minioną środę na Mszy św. wieczornej. Sam                Ks. Biskup Edward Dajczak po Mszy św. powiedział w rozmowie, że pięknie śpiewają. Nadal zachęcamy do włączenia się w próby tego zespołu, zarówno śpiewających, jak i grających na różnych instrumentach; najbliższa próba będzie miała miejsce w e wtorek o godz. 16.30 w salce na plebanii;
Parafianom z ulicy Romera 12 za troskę o czystość kościoła i złożoną ofiarę;
Rodzinie Groszek za ofiarę złożoną na witraż w parafii;
Wszystkim za ofiary złożone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, zebrano: 2.728 zł.
Wszystkim za ofiary złożone dziś podczas Mszy św.; za ofiary złożone na kwiaty do naszej świątyni i za ofiarowane kwiaty pod Krzyż Misyjny.

W przyszłą niedzielę wspólnota Caritas zbierać będzie przed kościołem ofiary do puszek.

Wspólnoty naszej parafii organizują w sobotę, 29 listopada zabawę Andrzejkową w godz. 19.00-24.00. Zapisy w Caritas codziennie od poniedziałku do soboty włącznie w godz.: 15.30-18.00. Wstęp 10zł.

Nadal składać można do skarbony kartki z wypominkami jednorazowymi i rocznymi. Prosimy o czytelne ich wypełnianie. Bóg zapłać za każdą złożoną przy tej okazji ofiarę.


W sklepiku parafialnym Caritas do nabycia prasa katolicka: ,,Gość Niedzielny", w którym warto przeczytać m.in. rozmowę z Mary Wagner, mądrą i odważną Kanadyjką, która w więzieniu spędziła 22 miesiące tylko za to, że próbowała ratować nienarodzone dzieci; ponadto: kalendarze na 2015r., foldery o naszej parafii oraz wiele wartościowych rzeczy.

O pomoc w posprzątaniu kościoła w sobotę od godz. 10.00 prosimy Parafian z ul. Dmowskiego 1.


W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii śp. Janinę Najda z ul. Romera 1.
Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym..

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego