Ogłoszenia - Sanktuarium św. Józefa Obl. NMP w Słupsku

Idź do spisu treści

Menu główne:


VII Niedziela Zwykła
19.02.2017r.

1. 
Dziś o 11.30 Msza św. w intencji dzieci o Bożą opiekę nad nimi, którym na zakończenie zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo
Nieszpory świąteczne o godz. 18.00.
 
2. W TYM TYGODNIU:
w środę
– święto Katedry św. Piotra Apostoła. O 18.00 śpiewać będziemy godzinki ku czci św. Józefa, a o 18.30 Msza św. odprawiona zostanie za zmarłych ks. biskupów, kapłanów, siostry zakonne, rodziców, rodzeństwo, zmarłych z naszych rodzin i z parafii.
w czwartek
– św. Polikarpa, biskupa i męczennika. Msza św. o 18.30 w intencji mężów, ojców, dziadków i młodzieży męskiej. Temat rozważania: ,,Św. Józef – wzór mężczyzny na współczesne czasy”. Ulotki z informacją o tym spotkaniu rozdawane są przed kościołem. Zabierzmy nie tylko dla siebie, ale i dla kolegów z pracy.
w piątek
– o 18.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 
3.   
Od najbliższego poniedziałku roznoszona będzie gazetka parafialna zawierająca program rekolekcji, życzenia, podsumowanie kolędy, a także kalendarz wydarzeń, które niebawem przeżywać będziemy w parafii. Dobrowolne ofiary, które będziemy mogli złożyć na ręce upoważnionych do tego osób przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów wydrukowania gazetki oraz wykonania widokówek z naszego Sanktuarium.
 
4.       
W tym tygodniu młodzież klas III gimnazjum ma swoje spotkania w grupach.

5.   
SKŁADAMY BÓG ZAPŁAĆ:
§Parafianom z ul. Grota Roweckiego 1 za troskę o czystość kościoła i za złożoną ofiarę;
§Wspólnocie Caritas za przygotowanie spotkania i poczęstunku dla ludzi samotnych, starszych i chorych, które miało miejsce wczoraj;
§Wspólnotom różańcowym i rodzinie Biernackim za ofiary złożone na Drogę Miłosierdzia oraz wszystkim za ofiary złożone dziś podczas Mszy św.
 
6
Kuria Biskupia w Koszalinie organizuje kolonię dla dzieci i młodzieży do Hiszpanii dniach:10-21 lipca. Koszt: 850zł + 250€. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii. Zapisy i więcej informacji u Ks. Tomasza Wołoszynowskiego.
   
7.
O pomoc w posprzątaniu kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy Parafian z ul. Grota Roweckiego 2.
 
8.
W sklepiku parafialnym Caritas do nabycia: prasa katolicka, nowy numer ,,Gościa Niedzielnego”, wiele książek i czasopism o tematyce religijnej, ponadto Pismo Święte, albumy i inne wartościowe przedmioty.
 
9.
W minionym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii
śp.
Ryszarda Dąbrowskiegoz ul. gen. Andersa 13
śp.
Stefana Szymkowiaka z ul. Michałowskiego 1.
 
10.
Nadal wszystkich prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji dzieci, młodzieży i starszych, a także tych, którzy będą je głosić.
 
11.
Także nadal zachęcamy do oddania 1% podatku na dzieła prowadzone przez Caritas. Na stoliku za ławkami położone są ulotki z informacjami o szczegółach wsparcia oraz pomocy, jaką ofiaruje Caritas przy wypełnianiu zeznań podatkowych PIT.
 
12.
Wszystkim Parafianom i Pielgrzymom życzymy radości w naśladowaniu miłości Boga wobec ludzi spotykanych na naszych drogach.
 
 13
. Całość ogłoszeń parafialnych umieszczona jest na wydrukowanych kartkach na stoliku za ławkami, ponadto w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego