Ogłoszenia - Sanktuarium św. Józefa Obl. NMP w Słupsku

Idź do spisu treści

Menu główne:


XII Niedziela Zwykła
19.06.2016r.

1.   
Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o 18.00.
 
2.   
Dziś przypada 4- ta rocznica śmierci ks. Jana Jonasza. Msza św. w tej intencji odprawiona zostanie o godz. 10.00. Natomiast od godz. 16.00 spotkanie dla wszystkich wspólnot, by Bogu podziękować za wszystkie łaski, błogosławieństwo i by przeżywać radość we wspólnocie.
 
3. W tym tygodniu:
we wtorek
– gościć będziemy Ks. Biskupa Krzysztofa Włodarczyka, który wraz z kapłanami rocznikowymi pragnie uczcić św. Józefa, który jest patronem ich rocznika. Wspólne spotkanie rozpocznie się koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, a zwieńczeniem będzie Msza św. o 18.30. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy.
-w środę
– o 18.30 Msza św. za zmarłych biskupów, kapłanów, siostry zakonne, rodziców, rodzeństwo, zmarłych z naszych rodzin i z parafii oraz w intencji ks. Tomasza z okazji jego imienin.
-w czwartek
– 23 czerwca – Dzień Ojca. Mszę św. o 18.30 odprawi ks. dr Wojciech Wójtowicz, Rektor naszego Seminarium i poprowadzi rozważanie: ,,Św. Józef – Mężczyzna Miłosierdzia” skierowanendo mężczyzn, mężów i ojców.
- w piątek
– Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Na Mszę św. o 18.30 zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i katechetów, aby podziękować Bogu za ten rok nauki i otrzymane łaski.
w sobotę
– 25 czerwca Mszy św. o 18.00 (pół godziny wcześniej niż zwykle) przewodniczył będzie ks. Biskup Edward Dajczak wraz z kapłanami naszego miasta oraz dekanatu Sławno i Ustka z okazji 15-tej rocznicy uroczystego poświęcenia naszej świątyni, 1-szej rocznicy ogłoszenia naszego kościoła Sanktuarium św. Józefa, Oblubieńca NMP i 44-tej rocznicy utworzenia Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Całą parafię zapraszamy do udziału w tej Mszy św. dziękczynnej.
 
4. Składamy Bóg zapłać:
§Parafianom z ul. gen. Andersa 11 za troskę o czystość naszej świątyni i za złożoną ofiarę;
§Parafianom: Lidii Sadce, Krystynie Kwiatkowskiej, Marii Mirocha, Henryce Kraszewskiej, Henrykowi Szczecinie, Cezaremu Jakubiakowi i Henrykowi Truskolawskiemu za pomoc w pracach wokół naszego Sanktuarium;
§Wszystkim za ofiary złożone w dla Caritas i na Światowe Dni Młodzieży;
§Rodzinom: Gerula, Matczuk i Firkowskim za ofiary złożone na figurę Matki Bożej Fatimskiej i dzieci;
§Wszystkim za ofiary złożone dziś podczas Mszy św.
 
5.
W przyszłą niedzielę młodzież naszej parafii zbierać będzie ofiary do puszek, które będą wsparciem ich wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży.
 
6.
Ksiądz proboszcz z Kwakowa zaprasza w niedzielę, 26 czerwca na festyn. Szczegóły na plakacie umieszczonym w gablocie.
 
7.
Nadal prosimy Parafian o pomoc w pracach przy parkingu i przy miejscu dla Matki Bożej w
poniedziałek, wtorek i środę od godz. 9.00.
 
8.
O pomoc w posprzątaniu kościoła w sobotę o godz. 9.00 prosimy Parafian z ul. gen. Andersa 12.
   
9.
W sklepiku parafialnym Caritas do nabycia prasa katolicka ,,Gość Niedzielny”, pamiątki z naszego Sanktuarium, dewocjonalia i wiele innych przedmiotów kultu religijnego.
 
10.
Wszystkim Parafianom i Pielgrzymom życzymy odwagi w pójściu za Chrystusem, naśladowaniu Go poprzez miłość do Boga i drugiego człowieka.
 
11.
W minionym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii
śp.
Wiktora Berezę z ul. Romera 2
śp.
Jadwigę Gawlik z ul. Bora Komorowskiego 2

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym…
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego